Aranżacja wnętrz łazienki ściany łazienki wykończone kamieniem naturalnym

Nazwa projektu

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania wyjątkowego wnętrza, to projekt mieszkania dwupoziomowego w Krakowie może być doskonałym punktem wyjścia. Architekt wykorzystał tu kamień naturalny (trawertyn) do wykończenia ściany nad wanną. Płytki w kolorze beżowym dopasowano do koloru kamienia, tworząc spójną całość. Naprzeciwległej ścianie zaprojektowano duże tafle luster, a jasne meble dębowe idealnie wpisują się w ogólną kolorystykę wnętrza.

Jeśli chcesz stworzyć podobne wnętrze, skorzystaj z naszych usług projektowych. Jako architekci wnętrz, zapewniamy kompleksową usługę, od wyboru materiałów wykończeniowych po dobór mebli. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, zapewnimy Ci najwyższą jakość usług, a także zagwarantujemy, że Twoje wnętrze będzie wyglądać ekskluzywnie i stylowo.

Ekskluzywne wnętrza, projekt mieszkania dwupoziomowego, kamień naturalny, meble dębowe - to tylko niektóre z elementów, które znajdziesz w naszym projekcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług projektowych.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz mieszkania dwupoziomowego nowoczesna kuchnia Antresola w mieszkaniu dwupozimowym pomysł na wykorzystanie przestrzeni pod schodami Aranżacja ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego z otwartą kuchnią Pomysł na schody w mieszkaniu dwupoziomowym okna połaciowe we wnętrzu Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na balustradę szklaną    pomysł na balustradę ze stali nierdzewnej Nowoczesne wykończenie ścian w salonie pomysł na oświetlenie wnętrza pokoju Aranżacja wnętrz łazienki w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na meble w łazience  pomysł na meble do łazienki Pomysł na drzwi do łazienki pomysł na oświetlenie w łazience Aranżacja wnętrz łazienki ściany łazienki wykończone kamieniem naturalnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty