Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka to luksusowy obiekt położony w malowniczej okolicy w pobliżu Wadowic. Hotel oferuje swoim gościom wyjątkowe wnętrza przestrzeni wspólnych, w których można poczuć się jak w domu. W naszym projekcie zastosowaliśmy kamienne słupy w hotelowej restauracji w piwnicy budynku, które nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Wnętrze jest wyjątkowo przytulne i sprawia, że goście czują się jak w domu.

Nasz projekt to połączenie nowoczesnych i klasycznych elementów, które tworzą spójną i harmonijną całość. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiały, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i wygodę. Starannie dobrane meble, akcesoria i oświetlenie tworzą przytulną atmosferę.

Hotel Młyn Jacka to idealne miejsce dla osób szukających luksusowego i przytulnego hotelu. Nasz projekt to połączenie nowoczesnych i klasycznych elementów, które tworzą spójną i harmonijną całość. Kamienne słupy, nowoczesne meble i eleganckie oświetlenie tworzą niepowtarzalny i wyjątkowy charakter. Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i doświadczenia luksusu i wygody.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty