Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz nowoczesnego mieszkania, to projekt w Browarze Lubicz jest idealnym przykładem. Wyzwaniem dla architekta było połączenie wymagań budżetowych z oryginalnością projektową. Efektem jest piękne wnętrze z beżową kolorystyką i stalowo-grafitowymi dodatkami. Przestronność mieszkania została zwiększona poprzez zastosowanie szafy z lustrzanymi frontami. Nowoczesne mieszkanie w Browarze Lubicz to doskonały przykład tego, jak łączyć budżet z oryginalnością projektową.

Projekt w Browarze Lubicz to świetny przykład, jak stworzyć nowoczesne wnętrze w przystępnej cenie. Przy współpracy z klientem inwestycyjnym architekt stworzył piękne wnętrze, które jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Kolorystyka beżowa i stalowo-grafitowe dodatki tworzą harmonijną całość. Szafa z lustrzanymi frontami to ciekawy zabieg, który zwiększa przestronność mieszkania.

Jeśli szukasz pomysłu na aranżację wnętrz, projekt w Browarze Lubicz jest doskonałym przykładem. Architekt łączył wymagania budżetowe z oryginalnością projektową. Efektem jest piękne wnętrze z beżową kolorystyką i stalowo-grafitowymi dodatkami. Ciekawym zabiegiem było zaprojektowanie szafy z lustrzanymi frontami, dzięki czemu pomieszczenie zyskało na przestronności.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty