Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka to jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli w okolicy Wadowic. Został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających gościach. Nasze wnętrza pokoi są wyjątkowo przytulne i eleganckie. Wszystkie pokoje są wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak telewizor LCD, bezprzewodowy dostęp do Internetu, mini bar i wiele innych.

Naszym najbardziej wyjątkowym projektem jest apartament dwupoziomowy, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu gościom. Jest to jedyny apartament dwupoziomowy w hotelu, wyposażony w dwie sypialnie, salon, kuchnię i łazienkę. Wszystkie pokoje są wyposażone w najlepsze meble i sprzęt.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na wypoczynek, Hotel Młyn Jacka jest idealnym miejscem. Z naszymi projektami wnętrz pokoi możesz cieszyć się luksusem i komfortem, jakiego oczekujesz od najlepszych hoteli. Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i przekonania się o jego wyjątkowości.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty