Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania wnętrza swojego domu, to projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie jest dla Ciebie idealny. Ten stylowy projekt wnętrz składa się z pięknych, przytulnych i przyjemnych dla oka odcieni brązu. W łazience dla gości znajduje się biała, połyskliwa płytka, która jest w kontraście z czarną nablatową umywalką wiszącą. Ta piękna biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą to idealny przykład, jak wykorzystać odcienie brązu do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Łazienka wygląda zarówno nowocześnie, jak i klasycznie, dzięki czemu możesz cieszyć się jej pięknem przez długi czas.

Jeśli chcesz zainspirować się tym projektem wnętrz, możesz skorzystać z naszych usług. Nasz zespół architektów pomoże Ci w projektowaniu wnętrza Twojego domu w odcieniach brązu. Oferujemy kompleksową usługę projektowania, w tym wybór materiałów, kolorystykę, meble i inne elementy dekoracyjne. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy będziesz mógł cieszyć się pięknym i funkcjonalnym wnętrzem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby zobaczyć więcej projektów wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie. Oferujemy najlepsze projekty wnętrz, które są wyjątkowe, eleganckie i stylowe. Jeśli chcesz zaprojektować wnętrze swojego domu, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty