Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie to projekt, który wygląda naprawdę imponująco. Wykorzystano w nim nowoczesne technologie, aby stworzyć wyjątkowy i przytulny dom. Sufit podwieszany w salonie nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter i sprawia, że wnętrze wydaje się wyższe niż jest w rzeczywistości. Oświetlenie w salonie stanowią kinkiety oraz dekoracyjna lampa wisząca, która doskonale wpisuje się w stylistykę wnętrza.

Projekt został wykonany z dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Użyte materiały wykończeniowe są trwałe i wytrzymałe, a wybór mebli i dodatków wpływa na komfort użytkowania.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, to jest to idealne miejsce. Zobacz, jak wykorzystać sufit podwieszany, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze, jak dobrać odpowiednie oświetlenie i jak wybrać meble i dodatki, aby całość wyglądała harmonijnie.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty