Jasna łazienka z elementami stylu rustykalnego

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu letniskowego z elementami rustykalnymi

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeżeli szukasz projektu z elementami rustykalnymi, to nasza aranżacja wnętrz domu letniskowego będzie idealnym rozwiązaniem. W projektowanej jasnej łazience zastosowaliśmy wielkoformatowe płytki imitujące beton, które optycznie powiększają przestrzeń. Dekoracyjne, frezowane fronty mebli nadają wnętrzu rustykalny charakter, a praktyczna szafka podumywalkowa oraz wiszące półki z lustrzanym frontem zapewniają dużo miejsca do przechowywania.

Nasza aranżacja wnętrz domu letniskowego jest idealna dla osób, które cenią sobie estetykę i funkcjonalność. Połączenie rustykalnego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami sprawia, że wnętrze jest przytulne i stylowe. Łazienka jest wyposażona w wygodne meble, które zapewniają wygodę i komfort użytkowania.

Jeżeli szukasz projektu, który łączy w sobie styl rustykalny z nowoczesnymi rozwiązaniami, to nasza aranżacja wnętrz domu letniskowego jest idealna. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o osobach, które cenią sobie estetykę i funkcjonalność. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszym projektem.

Pozostałe zdjęcia: Jadalnia zaprojektowana w stylu rustykalnym Aranżacja salonu z projektorem Projekt kuchni w stylu rustykalnym Aranżacja przytulnej kuchni w bieli i drewnie Jasna łazienka z elementami stylu rustykalnego Łazienka z zielonym akcentem Przytulny pokój dziecięcy na poddaszu Aranżacja sypialni na poddaszu Projekt wnętrz sypialni ze strefą biurową Niewielka toaleta na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty