Pomysł na łazienkę z grafiką

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego i niepowtarzalnego mieszkania, to nasz projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy jest właśnie dla Ciebie! Zainspiruj się naszym pomysłem na łazienkę z grafiką, który sprawi, że Twoje mieszkanie będzie wyglądać wyjątkowo. Grafika jest najważniejszym detalem w łazience, który przesądził o całym charakterze pomieszczenia. Wybierz spośród wielu dostępnych wzorów i stwórz wyjątkowy projekt, który będzie wyglądał zjawiskowo!

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty