Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz ekskluzywnego projektu mieszkania, to nasz projekt na ul. Stradomskiej w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. W projekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania, aby stworzyć przytulne i stylowe wnętrze. Szczególnie wyróżnia się nasza mała łazienka z prysznicem, w której zastosowaliśmy duże płytki gresowe firmy Marazzi w kolorze szarym. Prosty układ podkreślają narożne kinkiety firmy Aquaform, które nadają wnętrzu elegancji i stylu.

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i luksus. Mała łazienka z prysznicem zapewnia komfort i wygodę, a duże płytki gresowe firmy Marazzi i narożne kinkiety firmy Aquaform dodają wnętrzu elegancji.

Jeśli szukasz ekskluzywnego projektu mieszkania, który zapewni luksus i wygodę, to nasz projekt na ul. Stradomskiej w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Duże płytki gresowe firmy Marazzi, narożne kinkiety firmy Aquaform i mała łazienka z prysznicem to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że projekt jest wyjątkowy.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty