Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience

Nazwa projektu

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie został wykonany zgodnie z wytycznymi Inwestora. Celem było stworzenie łazienki w klimacie śródziemnomorskim. Aby osiągnąć ten efekt, postanowiłam zastosować fototapetę o subtelnej grafice, która będzie stanowić tło dla całego pomieszczenia. Zdjęcie w dolnej części posiada widok piasku na plaży, dlatego zdecydowałam się na zastosowanie płytki z naturalnego trawertynu, kolorystycznie nawiązującego do grafiki. Po prawej stronie pomieszczenia zastosowałam mozaikę kamienną w jasnym, jednolitym kolorze. Kamienna mozaika została podkreślona przez oświetlenie ledowe ukryte w suficie i za lustrem.

Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience została wykonana zgodnie z wytycznymi Inwestora. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu śródziemnomorskim. Aby osiągnąć ten efekt, postanowiłam zastosować fototapetę o subtelnej grafice. Zdjęcie w dolnej części posiada widok piasku na plaży, dlatego zdecydowałam się na zastosowanie płytki z naturalnego trawertynu, kolorystycznie nawiązującego do grafiki. Po prawej stronie pomieszczenia zastosowałam mozaikę kamienną w jasnym, jednolitym kolorze, która została podkreślona przez oświetlenie ledowe ukryte w suficie i za lustrem.

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie został wykonany zgodnie z wytycznymi Inwestora. Łazienka została zaprojektowana w klimacie śródziemnomorskim. Aby osiągnąć ten efekt, postanowiłam zastosować fototapetę o subtelnej grafice. Zdjęcie w dolnej części posiada widok piasku na plaży, dlatego zdecydowałam się na zastosowanie płytki z naturalnego trawertynu, kolorystycznie nawiązującego do grafiki. Po prawej stronie pomieszczenia zastosowałam mozaikę kamienną w jasnym, jednolitym kolorze, która została podkreślona przez oświetlenie ledowe ukryte w suficie i za lustrem.

Pozostałe zdjęcia: Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania Przestronna kuchnia połączona z salonem i jadalnią  Aranżacja mebli kuchennych Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu Szafka na buty w korytarzu   Pomysł na hol wejściowy Pomysł na aranżację łazienki w jasnych kolorach Pomysł na nowoczesną jasną łazienkę Aranżacja łazienki z prysznicem w mieszkaniu Pomysł na nowoczesną łazienkę Pomysł na wykończenie wnęki prysznicowej za pomocą płytek drewnopodobnych Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty