Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to nowoczesny obiekt, który oferuje swoim gościom luksusowe, przestronne i wygodne pokoje. Projekty wnętrz pokoi zostały zaprojektowane w celu zapewnienia gościom komfortu i wygody. Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon, to idealne miejsce do wypoczynku i relaksu. Wnętrza są wyposażone w funkcjonalne meble i urządzenia, które zapewniają wygodę i komfort. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy dostęp do Internetu, sejf, czajnik elektryczny i lodówkę. Wszystkie pokoje mają piękny widok na okolicę.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic oferuje gościom szeroki wybór usług, w tym bezpłatny parking, transfer lotniskowy, restaurację, bar, centrum fitness, spa, basen i centrum biznesowe. Goście mogą korzystać z szerokiego wyboru atrakcji, w tym wycieczek, wycieczek rowerowych, wycieczek pieszych i wycieczek po okolicy. Hotel Młyn Jacka k/Wadowic oferuje także szeroki wybór usług dodatkowych, w tym usługi concierge, usługi pralni, usługi prasowania, usługi cateringowe i usługi transportowe.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic oferuje gościom wyjątkowe doświadczenia, w tym luksusowe pokoje, wygodne wnętrza, szeroki wybór usług i atrakcji oraz wyjątkową obsługę. Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i skorzystania z najwyższej jakości usług.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty