Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania swojego wnętrza, to projekt aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią może Cię zainspirować. Przedstawiony projekt to wielofunkcjonalne wnętrze zaprojektowane zgodnie z zasadą wydzielania stref w sposób formalny a nie dosłowny. Właściwie ustawiony salon może łączyć w sobie funkcje które pozornie mogą się wykluczać. W nieniejszym niewielkim wnętrzu musiała się znaleźć strefa jadalni, salonu, sypialni i kuchni.

Ustawienie rozkłądanej sofy plecami do kuchni pozwala na swobodne korzystanie z niej jako sypialni. Jednocześnie przed sofą zaprojektowano wiszący telewizor widoczny również ze strefy jadalni. Na uwagę zasługuje również dekoracyjny czarny grzejnik wyglądający raczej jak futurystyczna rzeźba we wnętrzu.

Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym pokazuje, że wnętrza o niewielkich rozmiarach mogą być funkcjonalne i piękne. Przedstawiony projekt to doskonały przykład na to, jak zaplanować przestrzeń w małym mieszkaniu, aby wydobyć jego potencjał.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej niewielkiej jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na mały salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią Biały aneks kuchenny w małym salonie Aranżacja małego salonu Pomysł na ścianę z wiszącym telewizorem Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym Aranżacja okna w salonie Pomysł na siedzisko przy oknie Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu Pomysł na wykończenie ścian korytarza połączenie korytarza z salonem Pomysłowa szafa w przedpokoju mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty