Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, to mamy dla Ciebie idealny projekt. Nasz gabinet połączył w sobie kolory beżu, bieli, szarości oraz ciemnego drewna. Przy oknie zaprojektowano biurko wraz z łóżkami wiszącymi. Biały fotel biurowy doskonale pasuje do mebli i koloru podłogi. Szare zasłony nadają wnętrzu elegancji i wyrafinowania.

W naszym projekcie wykorzystaliśmy najnowsze technologie i materiały, które zapewnią Ci komfort i wygodę. Zastosowaliśmy szereg funkcjonalnych rozwiązań, takich jak inteligentne oświetlenie, systemy automatycznego sterowania i wiele innych.

Nasz projekt to idealna propozycja dla osób szukających luksusowego mieszkania w Krakowie. Jego nowoczesny design i funkcjonalność sprawią, że będziesz mógł cieszyć się ekskluzywnym wnętrzem przez długie lata.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty