Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie niewielkiej sypialni, nasz projekt Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz może być dla Ciebie inspiracją. Zastosowaliśmy tutaj ciekawy pomysł na wykończenie szafy - taflę lustra. Dzięki temu małe pomieszczenie zyskuje na rozmiarze i świetle. Jakość wykonania poszczególnych elementów jest tutaj kluczowa. Precyzja ekipy wykonawczej firmy MilBud Robert Milewski i drobiazgowość ekipy stolarskiej Wojciecha Mikołajskiego dały doskonały efekt wizualny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym projekcie, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Przedstawiamy tutaj szczegóły naszej pracy, a także popularne i często wyszukiwane słowa kluczowe dotyczące aranżacji wnętrz. Możesz również skontaktować się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji.

Jesteśmy pewni, że nasz projekt Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz zainspiruje Cię do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Wykorzystaj nasze pomysły i porady i stwórz wyjątkowe wnętrze, które będzie Ci służyć przez wiele lat.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty