Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania

Nazwa projektu

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

W projekcie aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie, jako architekt, wykorzystałem cegłę ręcznie formowaną, aby spełnić wytyczne Inwestora. Zastosowałem ją na barku oddzielającym kuchnię od jadalni oraz na ścianie od łazienki. Naturalna cegła doskonale współgra z białymi meblami i beżowym wykończeniem ścian, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę. Przełamanie beżowej kolorystyki szarymi dodatkami w postaci tapicerowanych mebli i krzeseł w kolorze szarym, z czerwoną cegłą, tworzy intrygujący efekt.

Cegła ręcznie formowana to doskonały materiał do wykończenia wnętrza, który nadaje mu niepowtarzalny charakter. Jest to trwały materiał, który doskonale sprawdza się w wielu projektach aranżacji wnętrz. Cegła ręcznie formowana jest idealna do tworzenia dekoracyjnych ścian, wykończenia kominków i kuchni, a także do wykorzystania w projektach ogrodowych.

W projekcie aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie, cegła ręcznie formowana została wykorzystana w sposób, który wywołuje pozytywne emocje i tworzy przytulną atmosferę. Jest to idealny materiał do stworzenia wnętrza, które ma być piękne, trwałe i niepowtarzalne.

Pozostałe zdjęcia: Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania Przestronna kuchnia połączona z salonem i jadalnią  Aranżacja mebli kuchennych Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu Szafka na buty w korytarzu   Pomysł na hol wejściowy Pomysł na aranżację łazienki w jasnych kolorach Pomysł na nowoczesną jasną łazienkę Aranżacja łazienki z prysznicem w mieszkaniu Pomysł na nowoczesną łazienkę Pomysł na wykończenie wnęki prysznicowej za pomocą płytek drewnopodobnych Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty