Wieszak ubraniowy w korytarzu wejściowym w mieszkaniu

Nazwa projektu

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

W korytarzu wejściowym w mieszkaniu znajduje się wyjątkowy wieszak ubraniowy, który stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również zdobi ścianę. Wieszak został zaprojektowany w uchylnej wnęce, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Dodatkowo, zastosowane podświetlenie led oraz lustra nadają wnętrzu unikalnego charakteru, tworząc niepowtarzalny klimat.

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa to wyjątkowe mieszkanie, które zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć wyjątkowy klimat. Wnętrze zostało zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz, a wszystkie meble i akcesoria są wysokiej jakości.

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa to wyjątkowe mieszkanie, które zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć wyjątkowy klimat. Wnętrze zostało zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz, a wszystkie meble i akcesoria są wysokiej jakości. Na szczególną uwagę zasługuje wieszak ubraniowy, który stanowi nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale również zdobi ścianę. Wieszak został zaprojektowany w uchylnej wnęce, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca. Dodatkowo, zastosowane podświetlenie led oraz lustra nadają wnętrzu unikalnego charakteru, tworząc niepowtarzalny klimat.

Pozostałe zdjęcia: Projekt luksusowego apartamentu dla Klienta biznesowego Apartament na wynajem w luksusowym obiekcie Mennica Residence w Warszawie Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni Projekt nowoczesnej sypialni z tapicerowaną ścianą Miejsce do pracy w nowoczesnej sypialni Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu na wynajem Ekskluzywna łazienka w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka ze ścianami w kolorze drewna Wykończenie ścian w wejściu do mieszkania w nowoczesnym apartamencie Wieszak ubraniowy w korytarzu wejściowym w mieszkaniu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty