Projekt małej łazienki na poddaszu

Nazwa projektu

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym, to nasz Projekt małej łazienki na poddaszu może Cię zainspirować. Projekt ten został zaprojektowany w stylu nowoczesnym, aby zapewnić komfortowe i funkcjonalne wnętrze.

Uwagę w łazience zwraca przede wszystkim mozaika ścienna o ciekawej, geometrycznej grafice, która dodaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo, kontrastująca z mozaiką biel i szarość wnętrza tworzą spójną i przytulną atmosferę.

Projekt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość i wygodę użytkowania. Przemyślana aranżacja i wybór materiałów sprawia, że łazienka jest przytulna i funkcjonalna. Jeśli chcesz wykonać podobny projekt, to nasz Projekt małej łazienki na poddaszu jest idealnym przykładem.

Pozostałe zdjęcia: Projekt pokoju dziennego ze skosem na poddaszu Pomysł na pokój dzienny ze skosem Pomysł na zagospodarowanie ściany z telewizorem Aranżacja wnętrz salonu ze skosem Pomysł na schody ażurowe Pomysy na ściany w przedpokoju Nowoczesne kuchnie ze skosami na poddaszu Kuchnia na poddaszu z wyspą czarny blat w kuchni Projekt aranżacji wnętrz sypialni ze skosem Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni Pomysł na pokój dla nastolatek na poddaszu Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka Aranżacja wnętrza łazienki na poddaszu z wanną Projekt małej łazienki na poddaszu Aranżacja wnętrz małej łazienki ze skosami Projekt aranżacji wnętrz łazienki z drewnem Projekt klatki schodowej przy wyjściu na poddasze

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty