Aranżacja wnętrz recepcji w hotelu

Nazwa projektu

Aranżacja holu recepcyjnego w hotelu w Czarnym Dunajcu

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt aranżacji holu recepcyjnego w hotelu w Czarnym Dunajcu to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o gościach, którzy pragną wyrażać swój gust i stylu. Lady recepcyjna jest stonowana, ale jednocześnie podkreślona przez strumień światła, wydobywającego się z dużych opraw. Dodatkowo, meble i akcesoria zostały dobrane z myślą o harmonijnym wyglądzie całości.

Kolorowe ściany i wygodne meble tworzą przytulną atmosferę, która zachęca do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo, dobrze dobrane oświetlenie stanowi subtelne tło dla przestrzeni. Projekt został zrealizowany zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, dzięki czemu stanowi idealne połączenie funkcjonalności i estetyki.

Pozwól, aby aranżacja holu recepcyjnego w hotelu w Czarnym Dunajcu zainspirowała Cię do stworzenia wyjątkowego wnętrza. Wybierz meble, akcesoria i oświetlenie, które odzwierciedlą Twoje upodobania i osobowość. Zaufaj naszym projektantom i pozwól, aby wyczarowali dla Ciebie wyjątkowe wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz holu recepcyjnego w hotelu Aranżacja wnętrz recepcji w hotelu Pomysł na ladę recepcyjną i fonntanne we wnętrzu Pomysł na dekorację ścian w holu recepcji Nowoczesny dom jednorodzinny na spadku z piwnicą Pomysł na szafę w holu wejściowym w mieszkaniu Pomysł na szafę z lustrami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty