Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt miałem zaszczyt zaprojektować apartament pokazowy dla krakowskiego dewelopera. W jego wnętrzu, w celu stworzenia oryginalnego pokoju dziecięcego, postanowiłem wykorzystać ciekawą tapetę w kolorach zieleni. Moje założenia były proste: stworzyć wnętrze, które będzie zarówno inspirujące, jak i kojące dla dziecka. Dlatego też zastosowałem bryły zawieszone na ścianie, które intrygują, poruszają i rozwijają wyobraźnię, a jednocześnie pobudzają do działania. Kolor zielony, który zastosowałem, jest kojący i pozytywny, dzięki czemu dziecko czuje się w tym pokoju bezpiecznie i spokojnie. Jestem przekonany, że ten projekt zapewni dziecku wyjątkowe doświadczenia i będzie wspaniałą inspiracją do tworzenia i odkrywania.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty