Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy ekskluzywną łazienkę o wysokim standardzie wykończenia w mieszkaniu na wynajem w Krakowie. Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę użytkownikom. Wnęka prysznicowa została wyposażona w szafkę z frontem drewnianym, która mieści kosz na pranie oraz szufladę, a powyżej zaprojektowano wieszaki na ręczniki. Duży wygodny prysznic został wyposażony w deszczownicę, a ściany wykończono kaflami ceramicznymi o pięknym wzorze. Umywalka została zaprojektowana z blatem marmurowym i zintegrowanym bateryjnym, a wybór umywalki został wzbogacony o szafkę pod umywalkę.

Wszystkie elementy wykończenia wnętrza łazienki zostały dobrane z dbałością o szczegóły, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę użytkownikom. Kafle ceramiczne i blat marmurowy są trwałe i wytrzymałe, a wybór armatury jest szeroki i zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych. Łazienka została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników, a jednocześnie stanowi piękny element wystroju wnętrza.

Jeśli szukasz projektu łazienki, który zapewni Ci wygodę i komfort, a jednocześnie będzie pięknym elementem wystroju wnętrza, to nasz projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowaliśmy ekskluzywną łazienkę o wysokim standardzie wykończenia, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty