Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Oferujemy Państwu nowoczesną aranżację wnętrz w Browarze Lubicz. W sypialni zaprojektowaliśmy ścianę za łóżkiem, która wygląda niezwykle efektownie. Wokół ściany z łóżkiem zamontowaliśmy podświetloną ramę wykonaną z płyty KG. Zagłówek łóżka został połączony z ramą oraz szafkami nocnymi. Lampy wiszące zostały zaprojektowane osobno i są sterowane przez osoby leżące w łóżku. Nad łóżkiem zamontowaliśmy dwie grafiki w aluminiowych ramach, które idealnie komponują się z kolorystyką nakrycia łóżka.

Nasza nowoczesna aranżacja wnętrz w Browarze Lubicz została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników. Projektując wnętrze sypialni, skupiliśmy się na wyborze materiałów wysokiej jakości, które zapewniają trwałość i wygodę. Użyliśmy wyłącznie sprawdzonych materiałów, które są bezpieczne dla środowiska.

Jeśli szukają Państwo nowoczesnego projektu wnętrz, który zapewni komfort i wygodę, aranżacja wnętrz w Browarze Lubicz jest idealnym wyborem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty