Aranżacja małej toalety ciemne flizy na ścianie

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu mieszkania dwupokojowego w Krakowie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Przedstawiamy projekt, który został zrealizowany na Kazimierzu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym. Na zdjęciu prezentujemy aranżację małej toalety, z ciemnymi flizami na ścianie. Projekt mieszkania dwupokojowego został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Użyto wysokiej jakości materiałów i wyposażenia, aby zapewnić mieszkańcom komfortowe warunki. Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Aranżacja małej toalety to tylko jeden z elementów tego projektu. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i zgodnie z najnowszymi trendami. Zastosowane rozwiązania są zarówno praktyczne, jak i estetyczne.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty