Aranżacja okna w salonie Pomysł na siedzisko przy oknie

Nazwa projektu

Aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Tworzenie funkcjonalnego wnętrza z wieloma strefami w niewielkim metrażu stanowi wyzwanie dla każdego projektanta. Prezentowany projekt aranżacji salonu z aneksem kuchennym i jadalnią to idealny przykład, jak zaplanować przestrzeń, aby wszystkie strefy były wyraźnie oddzielone. Przy dużym oknie zaprojektowano strefę sofy skierowaną bezpośrednio na TV. Rozkładana sofa odrócona tyłem do kuchni służy również jako sypialnia, tworząc odrębną strefę. Aby podkreślić okno i nadać mu wyjątkowy charakter, zastosowano drewnianą ramę, tworząc swoisty obraz we wnętrzu. Dodatkowo, parapet został wykorzystany jako siedzisko, aby zwiększyć wygodę w pomieszczeniu.

Projekt ten pokazuje, jak wykorzystać każdy metr kwadratowy, aby stworzyć funkcjonalne wnętrze z wyraźnie wyodrębnionymi strefami. Przy wykorzystaniu odpowiednich materiałów i kolorów, udało się stworzyć przytulne i stylowe wnętrze, w którym można odpocząć po ciężkim dniu.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, to projekt ten jest idealnym przykładem. Zastosowano tu wiele ciekawych pomysłów, takich jak wykorzystanie parapetu jako siedziska czy drewnianej ramy wokół okna. To świetny sposób na stworzenie funkcjonalnego i stylowego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej niewielkiej jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na mały salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią Biały aneks kuchenny w małym salonie Aranżacja małego salonu Pomysł na ścianę z wiszącym telewizorem Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym Aranżacja okna w salonie Pomysł na siedzisko przy oknie Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu Pomysł na wykończenie ścian korytarza połączenie korytarza z salonem Pomysłowa szafa w przedpokoju mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty