Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to nowoczesne mieszkanie zaprojektowane dla młodego Argentyńczyka, który ceni proste i nowoczesne formy. Wnętrze jest jednak wypełnione ciepłem i domowym nastrojem dzięki zastosowaniu drewnianych elementów, które są widoczne w całym mieszkaniu. Projekt został zrealizowany w stylu nowoczesnym i jest idealnym przykładem na to, jak wykorzystać przestrzeń w mieszkaniu, aby stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze.

Mieszkanie zostało zaprojektowane zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami inwestora. Przestrzeń została podzielona na strefy: dzienną oraz nocną, dzięki czemu zyskaliśmy dodatkowe miejsce do pracy oraz relaksu. Wnętrze zostało wyposażone w nowoczesne meble, które są wygodne i funkcjonalne. Wszystkie elementy wyposażenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu mieszkanie jest trwałe i funkcjonalne.

Dzięki projektowi mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy, młody Argentyńczyk otrzymał idealne miejsce do życia. Wnętrze jest przytulne, a jednocześnie nowoczesne, dzięki czemu jest to idealne miejsce do pracy, relaksu i spotkań z przyjaciółmi. Projekt jest doskonałym przykładem, jak wykorzystać przestrzeń w mieszkaniu, aby stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty