Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to idealny przykład zastosowania innowacyjnych rozwiązań w aranżacji wnętrz. W sypialni zwraca uwagę tapicerowana ściana, która jednocześnie pełni rolę zagłówka do łóżka. Funkcja praktyczna została połączona z estetyczną, a dbałość o detale widoczna jest w licowaniu krawędzi sufitu podwieszanego z krawędzią zabudowy meblowej. Lustrzane fronty powiększają optycznie stosunkowo niewielką powierzchnię sypialni. Projektant zadbał o każdy szczegół, aby stworzyć przytulne i komfortowe wnętrze, które zachwyci każdego, kto odwiedzi to mieszkanie.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty