Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna, to wyjątkowa i niepowtarzalna przestrzeń, w której można cieszyć się wyjątkowością i praktycznym wykorzystaniem każdego skrawka przestrzeni. Projekt salonu na poddaszu, zaprojektowany przez naszego architekta, wykorzystuje niską ścianę kolankową, aby stworzyć ciekawy regał na poddaszu. Sofa umieszczona pod ścianą kolankową otwiera domowników na przestrzeń aneksu kuchennego, dzięki czemu można cieszyć się wygodnym i funkcjonalnym wnętrzem. Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie to idealne połączenie nowoczesnego stylu i praktycznego wykorzystania przestrzeni. Salon na poddaszu zaprojektowany przez naszego architekta jest przykładem na to, jak można wykorzystać każdy skrawek przestrzeni, aby stworzyć wyjątkowe i praktyczne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty