Pod¶wietlany sufit w łazience

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny to projekt, w którym architekt wykorzystał szaro¶ci i drewniane akcenty. Łazienka wyposażona jest w okr±głe, pod¶wietlane lustro nad umywalk± oraz pod¶wietlany sufit z listewek, za którymi zastosowano taflę szkła. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić przestrzeń do relaksu i odprężenia.

Nasz projekt to idealna propozycja dla osób, które szukaj± nowoczesnego i praktycznego wnętrza. Łazienka została zaprojektowana z my¶l± o wygodzie i komforcie użytkownika. Pod¶wietlany sufit w łazience tworzy przytuln± atmosferę, dzięki której można odprężyć się po trudnym dniu.

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny to projekt, który pozwala na stworzenie nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza. Łazienka została zaprojektowana z my¶l± o wygodzie i komforcie użytkownika. Pod¶wietlany sufit w łazience tworzy przytuln± atmosferę, dzięki której można odprężyć się po trudnym dniu.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywn± tapet± na ¶cianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szaf± wnękow± i siedziskiem tapicerowanym Pod¶wietlany sufit w łazience Okr±głe pod¶wietlane lustro nad umywalk± w łazience Pod¶wietlany sufit w łazience  Wykończenie ¶cian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępow± Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty