Podświetlany sufit w łazience

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny to projekt, w którym architekt wykorzystał szarości i drewniane akcenty. Łazienka wyposażona jest w okrągłe, podświetlane lustro nad umywalką oraz podświetlany sufit z listewek, za którymi zastosowano taflę szkła. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić przestrzeń do relaksu i odprężenia.

Nasz projekt to idealna propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego i praktycznego wnętrza. Łazienka została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie użytkownika. Podświetlany sufit w łazience tworzy przytulną atmosferę, dzięki której można odprężyć się po trudnym dniu.

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny to projekt, który pozwala na stworzenie nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza. Łazienka została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie użytkownika. Podświetlany sufit w łazience tworzy przytulną atmosferę, dzięki której można odprężyć się po trudnym dniu.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty