Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to jeden z najbardziej luksusowych obiektów w regionie. Nasz projekt obejmuje wnętrza pokoi, które zostały zaprojektowane w stylu nowoczesnym, z wykorzystaniem najnowszych technologii i materiałów. Naszym celem było stworzenie przytulnego i komfortowego miejsca, w którym goście będą mogli się zrelaksować i odpocząć. Projekty wnętrz pokoi obejmują wiele elementów, w tym meble, oświetlenie, dekoracje i wyposażenie. Wybierając meble, skupiliśmy się na wygodzie i trwałości, wybierając materiały, które są odporne na zużycie i zapewniają komfort. Oświetlenie zostało zaprojektowane w celu stworzenia przyjemnego i przytulnego otoczenia. Antresola w pokoju jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i wyglądzie. Wszystkie dekoracje i wyposażenie są starannie wybrane, aby zapewnić gościom jak najlepsze doświadczenia.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty