Tapicerowany zagłówek łóżka

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym przykładem. Łóżko zostało udekorowane tapicerowanym zagłówkiem w kolorze szarym, który stanowi doskonałe połączenie z płytą meblową drewnopodobną na ścianie. Elegancki zagłówek w połączeniu z płytą meblową tworzy przytulny i komfortowy wystrój, który zachęca do wypoczynku.

Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o wynajmujących, którzy cenią sobie wygodę i styl. Dzięki połączeniu tapicerowanego zagłówka i płyty meblowej powstało mieszkanie wyposażone w najwyższej jakości meble, które są idealne do wypoczynku i relaksu.

W naszym projekcie zastosowaliśmy najnowsze techniki aranżacji wnętrz, aby stworzyć przytulne i komfortowe miejsce do życia. Zagłówek łóżka w połączeniu z płytą meblową drewnopodobną tworzy idealne połączenie, które z pewnością przyciągnie uwagę wynajmujących.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty