Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowane przeze mnie wnętrze małego mieszkania w Krakowie to połączenie funkcjonalności i wyjątkowego stylu. Blat kuchenny płynnie przechodzi w formę stołu jadalnianego, na którym swobodnie mogą usiąść dwie osoby na podwyższanych krzesłach. W tle wnętrza widoczna jest biało-czarna grafika z widokiem wieży Eiffla, w rzeczywistości są to drzwi wejściowe do mieszkania. Płaszczyzna lustra odbijając pomieszczenie sprawia, że duży element staje się nie widoczny. Po prawej stronie widoczne są drzwi do łazienki i sypialni.

Realizacja tego projektu wnętrz wymagała wykorzystania wielu technik aranżacji przestrzeni, aby uzyskać optymalny efekt. Wykorzystując meble i akcesoria w kolorze białym i czarnym, udało mi się stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze, które jest jednocześnie nowoczesne i stylowe. Przy użyciu technik światła i cienia udało mi się stworzyć przytulne i przyjazne wnętrze, które jest idealne dla małych mieszkań.

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie to połączenie praktyczności i wyjątkowego stylu. Zdjęcie Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią pokazuje, jak wyglądało moje wnętrze po zakończeniu prac. Przestrzeń jest wygodna i funkcjonalna, a jej wygląd zachwyca. To idealne miejsce do wypoczynku i przyjmowania gości.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja kuchni połączonej z salonem pomysł na białą kuchnię Pomysł na mały salon w kolorze białym grafika we wnetrzu Pomysł na wykończenie małego mieszkania ze słupem na srodku Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią Pomysł na niewielką sypialnię z grafiką wiszącą nad łóżkiem Pomysł na wykończenie ścian w niewielkiej sypialni Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem w małej sypialni Pomysł na lampę w sypialni Pomysł na małą łazienkę z prysznicem pomysł na zabudowę pralki w małej łazience Pomysł na łazienkę z szarymi płytkami i z dużym lustrem Pomysł na wykończenie ścian w małej łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty