Pomysł na dekorację ścian w sypialni

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego wnętrza, nasz projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera może być idealnym rozwiązaniem. Unikalna kombinacja klasycznego układu i nowoczesnego designu sypialni, daje efekt wnętrza przyjaznego i estetycznego równocześnie. Atrakcyjne przeszklenie z widokiem na krajobraz Krakowa, to niekwestionowany walor tego projektu. Dodatkowo, dekoracja ścian w sypialni została zaprojektowana z myślą o wyjątkowym wystroju wnętrza.

Jako architekt, zapewniamy profesjonalną realizację projektu, zgodnie z wymaganiami inwestora. Nasza kompleksowa usługa obejmuje wszystkie etapy procesu projektowego, od projektowania wnętrz, poprzez wybór materiałów wykończeniowych, aż po wykonanie prac budowlanych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można zapoznać się z szczegółami naszego projektu apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w realizacji podobnego projektu, zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty