Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz prywatnej przychodni diagnostycznej

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych
projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Ciesz się wyjątkowymi wnętrzami naszej przychodni diagnostycznej, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie pacjentów. Strefa poczekalni przy gabinetach medycznych oraz pracowni RTG została zaprojektowana w jasnych kolorach z akcentem z drewna. Nietypowe, zaprojektowane indywidualnie oświetlenie nadaje wnętrzu charakteru. Unikalne meble i dodatki zapewniają przytulny, domowy klimat, który sprawia, że czas w oczekiwaniu na wizytę mija szybko i przyjemnie.

Zaprojektowane przez nas aranżacje wnętrz przychodni diagnostycznej są wyjątkowe i unikalne. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość i bezpieczeństwo. Naszym celem jest tworzenie przyjaznych dla pacjentów wnętrz, które są przyjemne i relaksujące.

Jeśli szukasz profesjonalnego projektu aranżacji wnętrz dla przychodni diagnostycznej, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, możemy zapewnić najwyższą jakość wykonania.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja wnętrz poczekalni dla Pacjentów Realizacja recepcji w przychodni z gabinetami diagnostycznymi Realizacja holu z recepcją dla pacjentów w przychodni diagnostycznej Realizacja wnętrz poczekalni w przychodni Strefa wejścia dla pacjentów oraz recepcji w przychodni diagnostycznej Projekt wnętrz poczekalni dla pacjentów Wnętrze korytarza w przychodni diagnostycznej Projekt poczekalni dla pacjentów w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz korytarza w prywatnej przychodni Realizacja wnętrz gabinetu lekarskiego USG Realizacja wnętrza gabinetu RTG w prywatnej przychodni diagnostycznej Wykończenie wnętrz gabinetu rentgenowskiego wnętrza prywatnej przychodni Projekt wnętrza pomieszczenia pracowni rentgenowskiej Wnętrza prywatnej przychodni diagnostyki obrazowej Projekt wnętrz sterowni w pracowni rentgenowskiej w prywatnej przychodni Projekt gabinetu opisowni dla technika przy pracowni rentgenowskiej Wykończenie wnętrz zaplecza socjalnego w prywatnej przychodni medycznej Aranżacja wnętrza toalety dla osób niepełnosprawnych w przychodni medycznej Wykończenie wnętrza łazienki dla osób niepełnosprawnych Projekt łazienki dla osób niepełnosprawnych Wykończenie wnętrza łazienki dla personelu w prywatnej przychodni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty