Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia przytulnego i funkcjonalnego wnętrza w mieszkaniu na wynajem, nasz projekt wnętrz mieszkania w Krakowie może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Łączymy w nim prostotę z komfortem, tworząc przytulne wnętrze w kolorach szarych z akcentami drewnianymi. Nasz projekt obejmuje sypialnię dwuosobową, w której zastosowaliśmy istniejącą wykładzinę w kolorze szarym, a do niej dopasowaliśmy pozostałe elementy wykończenia wnętrza. Komfort, prostota i przytulność to trzy główne cechy naszego projektu wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie.

Dzięki naszemu projektowi wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, możesz stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie idealnie pasować do Twoich potrzeb. Nasz zespół specjalistów ds. projektowania wnętrz pomoże Ci wybrać odpowiednie materiały wykończeniowe, meble i akcesoria, aby stworzyć przytulne i komfortowe wnętrze. Nasz projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to idealne połączenie stylu, wygody i funkcjonalności.

Jeśli szukasz profesjonalnego i sprawdzonego projektu wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, nasz zespół może Ci w tym pomóc. Nasz projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to idealne połączenie stylu, wygody i funkcjonalności. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach projektowych.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty