Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz luksusowego i komfortowego wnętrza, to mieszkanie zaprojektowane przez nasz zespół architektów jest idealnym wyborem. W sypialni znajduje się szklana, nowoczesna lampa wisząca firmy Italux model Vapor. Ta lampa wspaniale rozświetla pomieszczenie, tworząc piękny efekt dekoracyjny.

Jeśli chcesz zrealizować podobny projekt, nasz zespół architektów może Ci pomóc. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz luksusowych i komfortowych mieszkań, dostosowując się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały, aby stworzyć wyjątkowe wnętrza, które będą Ci służyć przez wiele lat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, skontaktuj się z nami już dziś. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć piękne i luksusowe komfortowe wnętrze, w którym będziesz czuć się jak w domu.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty