Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz wyjątkowego projektu aranżacji wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o komforcie i luksusie. Ściana za sofą w salonie została zaprojektowana z myślą o wykończeniu ściany. Wszystkie elementy są spójne i dopasowane. Kolorystyka wnętrza jest stonowana, elegancka i wyważona. Przy użyciu wyjątkowych materiałów wykończeniowych, dekoracyjnych dodatków i nowoczesnego oświetlenia stworzyliśmy pomieszczenie, które jest wyjątkowe i wyjątkowo komfortowe.

Jeśli szukasz nowatorskiego projektu aranżacji wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i do skontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty