Pomysła na wykończenie ścian korytarza

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza, to projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul. Smętna jest dla Ciebie! Nasz projekt to nowoczesne wykończenie ścian korytarza, które z pewnością wprowadzi do Twojego domu powiew świeżości. Duże lustro w wąskim holu znacząco powiększa przestrzeń, a białe panele na ścianie dodatkowo rozrzeźbiają małą przestrzeń. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć ciekawą i przyjemną przestrzeń.

Jeśli jesteś zainteresowany realizacją podobnego projektu, skontaktuj się z nami. Zespół naszych architektów z przyjemnością doradzi Ci, jak dobrać odpowiednie materiały i elementy wykończenia, aby stworzyć Twoje wymarzone wnętrze.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z naszymi realizacjami. Gwarantujemy, że dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom Twoje wnętrze będzie wyglądać niepowtarzalnie i zachwycać swoim wyglądem.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty