Sypialnia dziewczynki z fioletowym akcentem

Nazwa projektu

Projekt pokoju dziecięcego dla dziewczynki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy wyjątkowy pokój dla dziewczynki, który zachwyci każdego! Przestronne łóżko zostało wykończone miękkimi panelami Fluffo w odcieniach fioletu, a obok niego znajduje się praktyczna półka na dziewczęce rzeczy. Łóżko posiada wysuwany schowek na drugi materac, co sprawia, że będzie to idealne miejsce na piżama party. Aby zapewnić relaks, w pokoju znajduje się wygodny fotel-hamak, który nada wnętrzu lekki klimat boho.

Projekt pokoju dziecięcego dla dziewczynki jest idealnym miejscem do zabawy, relaksu i odpoczynku. Jego wyjątkowy design z fioletowym akcentem Sypialnia dziewczynki z fioletowym akcentem sprawi, że dziecko będzie czuło się w nim bezpiecznie i komfortowo. Jest to doskonały projekt do realizacji dla osób zainteresowanych tworzeniem przytulnych pokoi dziecięcych.

Jeśli szukasz projektu, który zapewni Twojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo, Projekt pokoju dziecięcego dla dziewczynki jest idealnym rozwiązaniem. Zainspiruj się i stwórz wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko będzie czuło się jak w domu!

Pozostałe zdjęcia: Pokój dla nastolatki na poddaszu Pokój dziewczynki w odcieniach fioletu Pokój dziewczynki z kwiatową tapetą Sypialnia dziewczynki z fioletowym akcentem Pokój dla dziewczynki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty