Korytarz wejściowy w nowoczesnym apartamencie

Nazwa projektu

Projekt wnętrz apartamentu w stylu klasycznej elegancji

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciesz się z klasycznej elegancji i nowoczesnego designu w Twoim apartamencie. Ten projekt wnętrz został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i komforcie. Korytarz wejściowy został zaprojektowany z wykorzystaniem wyjątkowych materiałów i technologii. Wnęka na szafę po lewej stronie została podzielona na trzy segmenty, z czego jeden stanowi siedzisko. Płyta fornirowana po prawej stronie skrywa istniejący szacht instalacyjny. Na płycie meblowej zastosowano oświetlenie pionowe LED, które dodaje wnętrzu blasku i wyrazu.

Klasyczna elegancja i nowoczesny design łączą się w tym projekcie wnętrz, tworząc przytulne i luksusowe miejsce do życia. Wybierając ten projekt, otrzymujesz wyjątkowe wnętrze, które jest zarówno praktyczne, jak i piękne. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o Twojej wygodzie i komforcie, oferując Ci wyjątkowe doświadczenie wnętrzarskie.

Klasyczna elegancja, nowoczesny design i praktyczne rozwiązania - to wszystko możesz otrzymać z tego projektu wnętrz. Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie wnętrzarskie, które pozostanie z Tobą na długo.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w klasycznym wnętrzu Wnętrze klasycznej i eleganckiej sypialni Projekt sypialni w stylu klasycznym i eleganckim Dodatki dekoracyjne w sypialni wykończonej w stylu klasycznej elegancji Nowoczesna łazienka w apartamencie mieszkalnym Projekt łazienki łączący naturalne drewno z szarymi płytkami Nowoczesna łazienka wykończona płytkami strukturalnymi Projekt szafy w nowoczesnej łazience Projekt strefy wejścia w luksusowym apartamencie Korytarz wejściowy w nowoczesnym apartamencie Wnętrze apartamentu w stylu klasycznej elegancji Salon z aneksem kuchennym w stylu klasycznej elegancji Metaliczna mozaika w klasycznym wnętrzu Wnętrze aneksu kuchennego w klasycznym apartamencie Sypialnia w stylu klasycznej elegancji Nowoczesne wnętrze apartamentu z aneksem kuchennym Aranżacja wnętrz aneksu kuchennego w mieszkaniu w stylu klasycznej elegancji Aneks kuchenny połączony z salonem w stylu klasycznej elegancji Wnętrze mieszkania w stylu klasycznej elegancji

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty