Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego i pięknego projektu mieszkania, to Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie jest właśnie dla Ciebie! Ten projekt połączył w sobie wygodę i funkcjonalność, tworząc jedną z najbardziej stylowych przestrzeni.

Czarno-biały aneks kuchenny, połączony z jadalnią i salonem, stanowi doskonałe dopełnienie tego projektu. Biała zabudowa meblowa aneksu kuchennego w połączeniu z czarną powierzchnią ściany tworzy niezwykle efektowny i nowoczesny wystrój.

Jeśli chcesz zrealizować podobny projekt, Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie jest doskonałym wyborem. Przestrzeń jest funkcjonalna, stylowa i wygodna, a jednocześnie wygląda nowocześnie i elegancko.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty