Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz handlowych i usługowych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Doskonałym pomysłem na wykończenie ścian w lokalu handowym są lustra. Na niniejszym zdjęciu pokazano w jaki sposób można optycznie powiększyć przestrzeń handlową stosując lustra zwiększające ilość prezentowanego asortymentu. Pomieszczenie jest podzielone na dwie sale po przez słupy konstrukcyjne. Na zdjęciu widzimy w centralnej części przejście do sali obok, natomiast po obu stronach przejścia znajdują się ściany wykończone lustrami, w następnej kwaterze widoczna jest lada sprzedaży. Lustra od tej strony sali sprzedaży dublują przestrzeń, natomiast osoba sprzedająca posiada wgląd na cały lokal.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty