Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który wykorzystuje nowoczesne techniki i materiały do optycznego powiększenia przestrzeni handlowej. Na niniejszym zdjęciu pokazano, jak można wykorzystać lustra do zwiększenia ilości prezentowanego asortymentu. Pomieszczenie jest podzielone na dwie sale po przez słupy konstrukcyjne. Lustra po obu stronach przejścia dublują przestrzeń, natomiast osoba sprzedająca ma wgląd na cały lokal.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który łączy funkcjonalność z estetyką. Przestrzeń handlowa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić wygodne i bezpieczne doświadczenie zakupowe. Ściany są wykończone lustrami, które optycznie powiększają przestrzeń. W centralnej części znajduje się przejście do drugiej sali, a po obu stronach przejścia znajdują się ściany wykończone lustrami.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych technik i materiałów do optycznego powiększenia przestrzeni handlowej. Projekt ten wykorzystuje lustra do zwiększenia ilości prezentowanego asortymentu, a także do optycznego powiększenia przestrzeni. Lustra po obu stronach przejścia dublują przestrzeń, a osoba sprzedająca ma wgląd na cały lokal.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty