Pomysł na ścianę z wiszącym telewizorem

Nazwa projektu

Aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie wnętrza salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, to nasza propozycja dla Ciebie! Wybraliśmy ścianę z wiszącym telewizorem, który jest wykończony szkłem lakobel. Dzięki efektom odbicia światła, wnętrze jest jasne i przestronne. Telewizor jest montowany bezpośrednio do oryginalnej ściany, a obok niego znajduje się kaseta kryjąca drzwi przesuwne do korytarza. Przedścianka wykończona jest szkłem w kolorze białym. Na pierwszym planie wysuwa się niski regał na książki, który znajduje się za sofą.

Kreatywny i nowoczesny projekt ściany z wiszącym telewizorem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć piękne i funkcjonalne wnętrze. Wykorzystując szkło lakobel, uzyskujemy efekt odbicia światła, który powiększa optycznie pomieszczenie. Przesuwne drzwi do korytarza z kasetą kryjącą są idealnym rozwiązaniem, aby zachować prywatność w salonie. Dodatkowo, niski regał na książki znajdujący się za sofą, zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Jeśli szukasz oryginalnego i nowoczesnego wykończenia wnętrza, to nasza propozycja jest idealna dla Ciebie. Ściana z wiszącym telewizorem to doskonały sposób na stworzenie pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Wykorzystując szkło lakobel, uzyskujemy efekt odbicia światła, który powiększa optycznie pomieszczenie. Przesuwne drzwi do korytarza z kasetą kryjącą oraz niski regał na książki znajdujący się za sofą, to idealne rozwiązania, aby zachować prywatność i przechowywać rzeczy.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej niewielkiej jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na mały salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią Biały aneks kuchenny w małym salonie Aranżacja małego salonu Pomysł na ścianę z wiszącym telewizorem Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym Aranżacja okna w salonie Pomysł na siedzisko przy oknie Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu Pomysł na wykończenie ścian korytarza połączenie korytarza z salonem Pomysłowa szafa w przedpokoju mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty