Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na ul. Stradomskiej w Krakowie to idealny przykład nowoczesnego wnętrza, które łączy w sobie wygodę i funkcjonalność. Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem to połączenie sypialni z miejscem do pracy i łazienką. Wszystkie te elementy są połączone w jedną przestrzeń, dzięki czemu łatwiej jest komunikować się i wykorzystać przestrzeń w najbardziej efektywny sposób. Nowoczesny design, funkcjonalność i wygoda to cechy, które charakteryzują ten projekt.

Zaprojektowana sypialnia została stworzona z myślą o wygodzie i komforcie. Duże łóżko, wygodne meble i przyjemne akcenty kolorystyczne sprawiają, że jest to miejsce, w którym można się zrelaksować. Dodatkowo, otwarte wnętrze ułatwia komunikację i daje możliwość wykorzystania przestrzeni w najbardziej efektywny sposób. Komfortowe i przytulne wnętrze to cechy, które sprawiają, że ten projekt jest wyjątkowy.

Projekt mieszkania na ul. Stradomskiej w Krakowie to idealny przykład nowoczesnego wnętrza, które łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i komfort. Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem to połączenie sypialni z miejscem do pracy i łazienką. Wszystkie te elementy są połączone w jedną przestrzeń, dzięki czemu łatwiej jest komunikować się i wykorzystać przestrzeń w najbardziej efektywny sposób. Nowoczesny design, funkcjonalność, wygoda i komfort to cechy, które charakteryzują ten projekt.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty