Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowałam nowoczesną szafę gospodarczą w niewielkiej łazience w mieszkaniu dwupokojowym w Browarze Lubicz. Front szafy został dopasowany do wykończenia ścian, aby mebel nie dominował w pomieszczeniu. W celu optycznego powiększenia wnętrza, zastosowałam odbicia lustrzane.

Do tego projektu wykorzystałam nowoczesne materiały i techniki, które zapewniają trwałość i wytrzymałość szafy. Wszystkie elementy są starannie wykończone, a wszystkie szczegóły zostały starannie dopracowane.

Dzięki mojej pracy w mieszkaniu dwupokojowym w Browarze Lubicz powstała nowoczesna szafa gospodarcza, która zapewnia wygodne i estetyczne przechowywanie rzeczy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wynająć mieszkanie w Browarze Lubicz.

Pozostałe zdjęcia: Sposób na wykończenie wnętrza mieszkania pod wynajem w Krakowie Pomysł na aranżację mieszkania przeznaczonego pod wynajem w Krakowie Mieszkanie z otwartą kuchnią Pomysł na stół barowy z hokerami Pomysł na kuchnię w mieszkaniu pod wynajem w browar Lubicz w Krakowie Pomysł na brązową kuchnię w mieszkaniu inwestycyjnym w Browar Lubicz Pomysł na wykończenie mieszkania pod wynajem w Krakowie Mieszkanie w kolorach brązu Wykończenie wnętrz nowoczesnego mieszkania pod wynajem Realizacja aranżacji wnętrz mieszkania pod wynajem Pomysł na szafę w korytarzu Pomysł na wykończenie korytarza w niewielkim nowoczesnym mieszkaniu pod wynajem Pomysł na zabudowę z telewizorem wiszącym Szafka RTV w salonie Duże lustro we wnętrzu Pomysł na wykończenie ścian w korytarzu wejściowym Pomysł na wykończenie salonu w mieszkaniu dwupokojowym pod wynajem Pomysł na aranżację wnętrza salonu w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej sypialni w mieszkaniu dwupokojowym Aranżacja wnętrz niewielkiej łazienki w kolorach biało czarnych Pomysł na szafę w niewielkiej nowoczesnej łazience w mieszkaniu dwupokojowym Nowoczesna łazienka w kolorach biało czarnych

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty