Stylizowany kinkiet na ścianie ze szkła lakobel w gabinecie adwokata

Nazwa projektu

Wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz handlowych i usługowych
projekty wnętrz biur, gabinetów, kancelarii

Jeśli szukasz inspiracji do wykończenia wnętrza kancelarii adwokackiej, to mamy dla Ciebie idealny projekt! Nasz zespół architektów wykorzystał tutaj szkło lakobel, aby uzyskać prosty i elegancki efekt. Świetnym uzupełnieniem jest kinkiet marki Maxlight model Napoleon. Jego złote wnętrze oprawy daje ciepłą i przyjemną barwę światła, co sprawia, że wnętrze jest przytulne.

Jeśli chcesz stworzyć podobne wnętrze, to możesz skorzystać z naszych usług. Nasz zespół architektów pomoże Ci wybrać odpowiednie materiały i elementy dekoracyjne, aby stworzyć idealne wnętrze dla kancelarii adwokackiej.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i stworzenia wnętrza, które będzie wyjątkowe i profesjonalne. Wykorzystaj szkło lakobel, kinkiet marki Maxlight model Napoleon i inne elementy dekoracyjne, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze dla Twojej kancelarii adwokackiej.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze gabinetu w kancelarii adwokackiej Wnętrze gabinetu dla adwokata Gabinet adwokata z miejscem do spotkań Stylizowany kinkiet na ścianie ze szkła lakobel w gabinecie adwokata Tapeta w gabinecie adwokata Pokój pracownika w kancelarii adwokackiej Wystrój pokoju dla pracownika w kancelarii adwokata Wnętrze toalety w biurze kancelarii adwokackiej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty