Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz luksusowego i komfortowego wnętrza, to nasz projekt aranżacji wnętrz jest dla Ciebie idealny. Zainspiruj się naszą nowoczesną łazienką z dużą kabiną prysznicową oraz czarną ceramiką sanitarną. Drzwi przesuwne firmy Hueppe zapewnią Ci prywatność i komfort podczas kąpieli. Odpływ liniowy zapewni Ci wygodę i bezpieczeństwo. Szare płytki gresowe firmy Marazzi wykończą wnętrze i nadadzą mu ekskluzywny i nowoczesny charakter.

Zaprojektuj swoje luksusowe i komfortowe wnętrze z naszym projektem aranżacji wnętrz. Wybierz odpowiednie drzwi przesuwne, odpływ liniowy i szare płytki gresowe, aby stworzyć piękne i stylowe wnętrze.

Ciesz się wyjątkowymi i luksusowymi wnętrzami, które zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Wybierz nasz projekt aranżacji wnętrz i ciesz się pięknem, komfortem i luksusem w Twoim domu.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty