Pomysł na aranżacje pomieszczenia z wysoką ścianką kolankową

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego projektu wnętrz domu, to nasz projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard może Cię zainspirować. Nasza praca dotyczyła wnętrz znajdujących się na poddaszu o wysokiej ściance kolankowej. Nietypowy kształt sufitu i pomieszczeń był punktem wyjścia w procesie projektowym. Naszym zadaniem było stworzenie optymalnej aranżacji przestrzeni i wykorzystanie specyficznego kształtu sufitu jako atutu mieszkania. W tym celu zastosowaliśmy w suficie oświetlenie typu LED, które nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter i podkreśla geometrię sufitu.

Na zdjęciu pomysł na aranżacje pomieszczenia z wysoką ścianką kolankową możesz zobaczyć, jak zastosowaliśmy wybrane elementy wystroju wnętrz, aby stworzyć wyjątkowy projekt. Użyliśmy mebli w kolorze białym, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Do tego dorzuciliśmy dodatki w kolorze szarym, które stanowią ciekawy kontrast i nadają wnętrzu przytulny charakter. Wykorzystaliśmy również naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, aby nadać wnętrzu bardziej przytulny i naturalny wygląd.

Nasz projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard to idealny przykład tego, jak wykorzystać nietypowy kształt sufitu i przestrzeń w pomieszczeniu, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze. Wykorzystaliśmy różne materiały i kolory, aby stworzyć spójną i harmonijną aranżację. Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego projektu wnętrz, to nasz projekt może Cię zainspirować.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżacje pomieszczenia z wysoką ścianką kolankową Pomysł na połączenie kominka i i TV Projekt salonu z dekoracją z płytek szklanych Projekt otwartej klatki schodowej Projekt korytarza z ciemną ścianą Projekt kuchni ze skosem sufitowym Aranżacja kuchni w wysokiej zabudowie Projekt ekskluzywnej sypialni Aranżacja sypialni z telewizorem i biokominkiem Aranżacja pokoju nastolatki na poddaszu Projekt małego pokoju młodzieżowego na poddaszu Aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym Pomysł na wnękę dekoracyjną w łazience Projekt toalety z ekspresyjną grafiką Projekt toalety z ekspresyjną fototapetą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty