Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to projekt, który został zrealizowany przez architekta wnętrz. Celem projektu było stworzenie pięknych i funkcjonalnych wnętrz wspólnych, które zachęcałyby gości do spędzania czasu w hotelu. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie gości, a także o pięknym i eleganckim wyglądzie. Wnętrza są przytulne, a jednocześnie nowoczesne, dzięki czemu idealnie wpisują się w wystrój hotelu.

Na zdjęciu przedstawiona jest restauracja zlokalizowana w piwnicy budynku. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu industrialnym, z wykorzystaniem ciemnych i surowych materiałów. Wnętrze jest wyposażone w duży stół jadalny, wygodne sofy oraz kominek, który nadaje wnętrzu przytulny klimat. Restauracja jest idealnym miejscem do spędzania czasu w gronie rodziny lub przyjaciół.

Hotel Młyn Jacka to doskonały przykład projektu wnętrz, który łączy w sobie piękno, funkcjonalność i komfort. Wnętrza są zaprojektowane w taki sposób, aby goście czuli się jak w domu, a jednocześnie wyglądały nowocześnie i elegancko. Restauracja w piwnicy to idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty