Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka w Jaroszowicach to luksusowy obiekt, który oferuje swoim gościom wyjątkowe wnętrza. W naszych projektach wnętrz pokoi staramy się połączyć nowoczesne i klasyczne elementy, aby stworzyć wyjątkowy klimat. Pokój dwuosobowy, który prezentujemy na zdjęciu, jest wyposażony w wygodne łóżka, szafę, stolik i komodę. Ściany są pomalowane na jasny, neutralny kolor, aby nadać pomieszczeniu przytulny i przyjazny klimat. Łóżka są zdobione wyjątkowymi pościelami, aby dodać komfortu i luksusu. Dodatkowo, w pokoju znajdują się wygodne krzesła, które są idealne do wypoczynku lub czytania książek.

W naszych projektach wnętrz pokoi zwracamy szczególną uwagę na detale, aby stworzyć wyjątkową atmosferę. Używamy wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość i trwałość naszych projektów. Wszystkie meble są starannie wybrane, aby pasowały do wystroju pokoju. Dodatkowo, w pokoju znajdują się dekoracyjne dodatki, takie jak obrazy, zasłony i dywany, które nadają pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.

Hotel Młyn Jacka w Jaroszowicach oferuje swoim gościom wyjątkowe wnętrza, które są idealne do relaksu i wypoczynku. Nasze projekty wnętrz pokoi są starannie zaprojektowane, aby stworzyć wyjątkowy klimat. Używamy wysokiej jakości materiałów i starannie wybranych mebli, aby zapewnić trwałość i trwałość naszych projektów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty