Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka to luksusowy obiekt położony w malowniczej okolicy Wadowic. Projekt obejmuje wnętrza przestrzeni wspólnych, w tym wyjątkowy korytarz hotelowy. Jako architekt, zaprojektowałam wyjątkowe wnętrza, które łączą nowoczesność z tradycyjnym wystrojem. Wykorzystując naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i metal, stworzyłam przytulną i przyjazną atmosferę. Korytarz hotelowy został wykończony drewnem i metalem, aby nadać mu nowoczesny wygląd. Wnętrze jest wyposażone w wygodne meble i designerskie oświetlenie, które tworzą przytulną atmosferę. Dodatkowo, ściany są ozdobione oryginalnymi obrazami, które nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Hotel Młyn Jacka oferuje gościom wyjątkowe doświadczenia, które pozostaną w ich pamięci na długo. Jest to doskonały wybór dla osób, które szukają luksusowego i wyjątkowego miejsca na wypoczynek.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty