Wykończenie ścian w wejściu do mieszkania w nowoczesnym apartamencie

Nazwa projektu

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Mieszkanie w Mennica Residence Warszawa to luksusowy apartament na wynajem, który zapewni Ci wyjątkowe doznania i wygodę. Wejście do mieszkania zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie, tworząc przestrzeń ekskluzywną i nowoczesną. Ściany wejściowe zostały wykończone wysokiej jakości materiałami, które nadają wnętrzu elegancji i luksusu. Apartament na wynajem w Mennica Residence Warszawa to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i luksus.

Wejście do apartamentu jest zapowiedzią stylu i klimatu wnętrza. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie. Ściany wejściowe zostały wykończone wysokiej jakości materiałami, które nadają wnętrzu elegancji i luksusu. Przy wejściu znajduje się szafka na buty, która pozwala na utrzymanie porządku w mieszkaniu.

Mennica Residence Warszawa to nowoczesny apartament na wynajem, który zapewni Ci wyjątkowe doznania i wygodę. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie. Przy wejściu znajduje się szafka na buty, która pozwala na utrzymanie porządku w mieszkaniu. Apartament na wynajem w Mennica Residence Warszawa to idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i luksus.

Pozostałe zdjęcia: Projekt luksusowego apartamentu dla Klienta biznesowego Apartament na wynajem w luksusowym obiekcie Mennica Residence w Warszawie Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni Projekt nowoczesnej sypialni z tapicerowaną ścianą Miejsce do pracy w nowoczesnej sypialni Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu na wynajem Ekskluzywna łazienka w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka ze ścianami w kolorze drewna Wykończenie ścian w wejściu do mieszkania w nowoczesnym apartamencie Wieszak ubraniowy w korytarzu wejściowym w mieszkaniu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty